CPM Homework Banner
8-12.

Four pieces of taffy cost cents. Complete the table below.  Homework Help ✎

Taffy (# of pieces)

Cost (in dollars)

What can you multiply by to get pieces of taffy?

dollar for  pieces of taffy

table

Now use this same method to fill in the rest of the table.